Томос філаретівським розкольникам даватися

не буде.

Константинопольський Патріарх іменує Філарета ініціатором розколу. Він заявив, що ніякої легітимації розколу не буде. Там всі «священицькі» хіротонії не є дійсні. Денисенко Філарет зі своїм «Синодом», «священиками» знаходяться під забороною у служінні згідно правил Вселенського Православ’я. Про це одноголосно говорять всі 15 Предстоятелів Помісних Церков зі всіма архієреями.

Всі розкольники обов’язково повинні через покаяння повернутися в УПЦ (Предстоятель якої – Блаженніший Митрополит Онуфрій), яка є канонічною, Христовою Церквою, зі спасительними Таїнствами, як це зробили втягнуті у розкол обманом православні с. Крапивня Хорошівського (Володар-Волинського) району Житомирської області та деякі інші філаретівські приходи і тоді, можливо, наблизиться до нас Томос.

Необхідно нам зрозуміти, що законна Автокефалія (якщо на те буде воля Божа) дається Матір’ю-Церквою з головною метою – користь для Церкви і всього Православ’я.