Зображення

Богослужіння на честь святого образу Божої Матері “Всіх скорботних радість” м. Овруч

6 листопада 2015 в свято-Василівському храмі м.Овруч відбулося урочисте богослужіння на честь святого образу Божої Матері “Всіх скорботних радість” .

Біля памятнина святому  рівноапостольному князю Володимиру Великому студентська молодь, сестри  монастиря, а також прихожани зустріли митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона .Настоятельниця мон. Євфалія біля древнього храму звернулася до владики з вітальним словом, вручивши йому хліб та квіти.

За участю місцевого духовенства та молодіжного хору відбулося святкове богослужіння.

Після Божественної літургії Владика звернувся до присутніх з пастирським словом, в якому розповів про історію свята, а також наголосив, що у християнина має бути дві основні мети: очищення своєї душі від гріховних вад і насадження в серці спасительних чеснот, таких як смирення , лагідність, милосердя , любов.

Придбати це можливо сердечною молитвою, покаянням, Святим Причастям. Було наголошено, що через такі чесноти людина на кожній посаді принесе добрі плоди і буде істинним патріотом для своєї Батьківщини.

Пресс-Служба Овруцької епархії.