Шановні браття та сестри!

Нам стало відомо, що місцева влада під тиском зверху агітує вас поїхати у Київ 28 липня на «молебень», який очолить заборонений у служінні Філарет Денисенко (засновник в Україні розколу). Радимо вам цього не робити. Чому? З розкольниками молитися гріх. І мій обов’язок, як архієрея, продовжувача апостольського служіння, вас про це попередити. Ось що говорять вселенські святі про гріх розколу: «Засновники і керівники розколу, порушуючи єдність Церкви, протидіють Христу, …а це такий гріх, що навіть кров мученицька не може загладити його» (свв. Кіпріан Карфагенський). «Не обольщайтесь, братья мои! Кто следует за вводящим в раскол, тот не наследует Царства Божия» (свящм. Ігнатій Богоносець). Ми хочемо, щоб ви були в раю, а не в пеклі.

Ось чому Філарета з його “синодом”,… не визнає жоден Патріарх Помісних Церков світу зі своїми Святими Синодами і всіма архієреями.

Радимо вам поїхати 27 липня в Київ і там біля пам’ятника св.кн. Володимира о 13 годині помолитися. І ще раз усвідомлюємо, який великий скарб ми маємо по милості Божій, дякуючи і святому князю Володимиру. Тут молебень очолять майже всі 15 патріархів Помісних Церков зі своїми найближчими помічниками і потім хресною ходою всі ідемо у Києво-Печерську лавру. 28 липня ранком у Києво-Печерській лаврі розпочнеться богослужіння на славу Божу.

Будьмо мудрі.

За більш детальною інформацією по святкуванню 1030-річчя Хрещення Русі можна познайомитися на офіційному сайті УПЦ.

Віссаріон, Божою милістю митрополит Овруцький і Коростенський

20.07.2018