Збори священників єпархії

10 грудня у Кафедральному соборі  м. Коростень була звершена Божественна   Літургія, яку очолив митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон. В кінці була піднесена молитва до Господа Іісуса Христа   за мир в Україні.

Після молебну відбулося зібрання священиків єпархії, на  якому владика Віссаріон сказав: «На моє ім’я з 297 приходів були зібрані підписи парафіян на чолі зі священиками  із зверненням, які свідчать про тверде бажання і в подальшому бути членами Христової Церкви,  яку в Україні очолює Блаженнійший  Митрополит Онуфрій». У  цьому зверненні зауважується: «… ми не хочемо бути у філаретівському чи іншому розколі, до якого нас дехто хоче втягнути…».  Також цитуються слова святого  Ігнатія Богоносця: «Хто слідує за  вводящим у розкол, той не наслідує Царства Небесного».

В кінці звернення віруючі просять благословення і святих молитв та наголошують, що хочуть бути в раю, а не в пеклі.

Всі священики погодились із рішеннями Архієрейського Собору (13.11.2018 р.) та Священного Синоду (07.12.2018 р.)  УПЦ.

Архімандрит Євстратій привітав владику Віссаріона з днем народження та подарував Святу Панагію.

Архієрей на всіх призвав Боже благословення та подякував за тверде стояння у Христовій віри.

Прес-служба Овруцької єпархії