Заборонений указ

Заборонений указ від 29 січня 2019 р.

священнику Борису Вантуху

За грубе порушення священницької присяги (Ваш перехід у розкол, даючи гріховний приклад і немічним людям) цим указом Ви забороняєтесь у священнослужінні.                                                                                                                   Якщо Ви дерзнете звершувати Літургію, або інші церковні Таїнства (це буде як театральна вистава) – будете мати тяжкий гріх. Всі  ці «таїнства», як вчить Свята Церква будуть безблагодатні, і за цей обман народу Божого ще більше будете накликати на себе прокляття з Неба.

керуючий Овруцькою єпархією

+митрополит Віссаріон

Святе Православ’я (Патріарх Ієрусалимський Феофіл…) не визнає новостворену в Україні частиною депутатів ( серед яких є люди інших конфесій) «церкву» (ПЦУ), яку підібрала Туреччина (Стамбул)-бувший Константинопольський патріархат.

«Пресвитеры и диаконы без воли епископа ничего да не совершают…» (Апостольское правило, 39)

«Только та Евхаристия должна почитаться истинною, которая совершается епископом или тем, кому он сам предоставит это». (свщм. Игнатий Антиохийский)

«Не обольщайтесь, братья мои! Кто следует за вводящими в раскол, тот не наследует Царствия Божия» (свщм. Игнатий Богоносец)

прес-служба Овруцької єпархії