Козаки захищають канонічну УПЦ

ШАНОВНІ БРАТИ ТА СЕСТРИ!

Ми, православні козаки, хочемо сказати вам таку інформацію.

Деякі депутати з Порошенком, як ви знаєте, створили в Україні ПЦУ (незаконний “Томос” думали, що допоможе їм остатися у владі), яку не визнає Патріарх Ієрусалимський Феофіл і Світове Православ’я. Про це говорять наші архієреї, священики. До речі, навіть заборонений Денисенко Філарет зрозумів і не йде у цю нову релігійну структуру (ПЦУ), центр якої у турок (Стамбул).                                                                                                                                Деякі глави райадміністрацій, порушуючи церковні і конституційні закони учиняють злочини, можливо і несвідомо, під тиском губернатора. Вони організовують через наклепи на УПЦ захоплення храмів і сприяють направити розкольницьких “священиків”, дії яких (і всіх ПЦУшників) не мають благодатної сили.  Їх прибічники ставлять провокаційне запитання: “Ви за церкву російську (Путінівську) чи українську?” Відповідаємо: Церква наша в Україні не Путіна і не Порошенка, а ГОСПОДА ІІСУСА ХРИСТА, адміністративний центр якої у Києво-Печерській Лаврі (тут багато св. мощей) і яку в Україні очолює Блаженніший Митрополит Онуфрій. У цю Церкву ходили наші батьки, діди, прадіди. Вам говорять ще і таку неправду: Церква від Блаженнішого Онуфрія везе в Москву гроші для російського війська. Це брехня. А ось Порошенко в Росії має свій бізнес і платить там великі податки (про це говорять майже всі депутати ВР).                       Хто виступає проти нашої Церкви, той – ворог ГОСПОДА ІІСУСА ХРИСТА. Ще при пророцтві Давида Господь сказав: “Враги Его облеку студом (соромом)” (Пс. 131: 18). Це збувалося раніше, почало збуватися, і тепер. Якщо не покаємося, то може статися ще більша біда  – Мф. 24 гл.  Ми ж, православні, молитовно читаймо і 90-й псалом: “…Воззовет ко Мне, и услышу его: с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его, долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое.”       (Пс. 90: 15-16).

Православні козаки: Литвинчук П.В.,

Карпенко Ф.С.