Щоденні архіви: 30.08.2019

ОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ

29 серпня 2019 року митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон звершив освячення новозбудованого храму на честь Успіння Божої Матері в селі Майдан Олевського району  Овруцької єпархії.                                                      Після Божественної літургії, подячної молитви владика сказав слово, подякував всіх за добру справу по будівництву нової церкви, та привітав з цією історичною подією. Настоятель цього храму священник Андрій Степушенко був нагороджений  священницькою нагородою, шестеро прихожан отримали благословенні архієрейські грамоти. Дітям були роздані молитвословчики, а дорослі отримали брошури ” Основи православної віри”. Храм прикрасив село та приніс радість всім присутнім.

Прес-служба Овруцької єпархії.