Щоденні архіви: 18.10.2019

ОСВЯЧЕННЯ МІСЦЯ ПІД ХРАМ

17 жовтня  2019 року православні християни с.Калинівка, Олевського району, більше п’яти років моляться в невеличкому приміщенні. Тепер всі забажали разом збудувати, так як і в сусідніх селах, новий Храм на честь Пресвятої Богородиці ( Її Різдва) і бути і надалі в канонічній святій Церкві  ( УПЦ), центр якої  в Києво – Печерський Лаврі, яку очолює Онуфрій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України. Місце під  будівництво Храму було освячено керуючим Овруцькою єпархією митрополитом Віссаріоном.                                                                                                       Із жителів села ніхто не забажав йти в організовану екс-президентом П.Порошенко “церкву”, при сприянні А.Юраша (директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України), яка і Патріархом Ієрусалимським Феофілом зі своїм Єпископським            Синодом не визнається.                                                                                                              Легені отруюються токсичним газом, а Душа – безблагодатною ПЦУшною “церквою”, з адміністративним центром у турок ( Стамбул),    яку, не секрет, планують окатоличити. Радісно, що і у цьому регіоні                є багато козаків, які допомагають священникам захищати                                    святу православну віру.

Пресс-служба Овруцької єпархії.