ЗУСТРІЧ ІКОНИ У М.КОРОСТЕНІ

Зустріч у м.Коростень святої ікони святителя Луки архієпископа Кримського з часткою його мощей 25.01.2020р.

В неділю, 26 січня, владика Віссаріон у своєму слові сказав:…                              «Ми вдячні святителю Луці Кримському, що він через святу ікону з його часткою мощей допомогає нам місіонерствувати, надихає через молитву, покаяння, милосердя завжди бути у Святій канонічній Церкві Христовій, Предстоятель якої в Україні є Блаженніший Митрополит Онуфрій. Він при житті не спокусився на приманки сильних міра цього для переходу в роскольницьку «обновленческую церковь», організовану ворогами Церкви Христової. Такі ж релігійні організації, на жаль, (філаретівська, ПЦУшна) створилися і в наші дні .                                                                                                             Хай Господь допоможе нам по молитвах і святителя Луки долати антицерковні, розкольницькі настрої, укріплюватись в християнських чеснотах; зцілює наші душевні та тілесні хвороби…»

Прес-служба Овруцької єпархії.