Щоденні архіви: 11.03.2020

КАЯТТЯ У ГРІХУ РОЗКОЛУ

10 березня 2020р. в кафедральному Cоборі м. Коростень,              у присутності керуючого єпархією митрополита Віссаріона та п’яти священників, диякон Георгій Шевчук приніс сердечне каяття у звязку з перебуванням у філаретівському розколі.
        “Ми з миром та любов’ю приймаємо тебе  – сказав владика – і радіємо твоєму поверненню до Святої  Христової Церкви, яку в Україні очолює Блаженніший  Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
       Ти свій гріх побажав загладити організацією та будівництвом у с.Осівка невеликого храму. Нехай Господь допоможе тобі з прихожанами у цьому святому ділі.
       Ми дякуємо благочинному прот. Василію Мищук і тобі за напоумлення прихожан, які також написали на моє ім’я  покаянного листа” .

Прес-служба Овруцької єпархії