Щоденні архіви: 29.09.2021

ЮВІЛЕЙ ВІДКРИТТЯ ХРАМУ В С.ЗУБКОВИЧІ

29 вересня цього року в с. Зубковичі, Олевського благочиння, відбулося святкове богослужіння у зв’язку з 30- річчям відкриття святого храму на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Цей храм був освячений у 1901р., а у 60-ті роки безбожна влада закрила цю святиню, обезглавила і по великому проханню віруючих храм виконував, до певного часу, місію зерносховища.

Митрополит Віссаріон очолив освячення нового Престолу, сказав проповідь на тему: “значення храмового богослужіння у житті християнина.”

Після хресного ходу п’ятеро прихожан були нагороджені благословенними Грамотами, в тому числі і директор школи Ширмук Михайло Миколайович зі своїм колективом за активну місіонерську діяльність на чолі зі священиком прот. Миколаєм Харчук, який отримав у цей день від архієрея очередну священицьку нагороду. Владика привітав всіх зі святом, новою історічною подією села та УПЦ.

При храмі активно діє недільна школа, яку очолює матушка священика Марія Володимирівна. З цієї недільної школи був підготовлений до семінарського навчання Степушенко Андрій, який нині є священиком організувавшим і побудувавшим у селах Майдан і Калинівка, Олевського благочиння, святі храми, про відкриття яких повідомлялося на сайті Овруцької єпархії.

Прес-служба Овруцької єпархії