Щоденні архіви: 25.10.2021

ОСВЯЧЕННЯ МІСЦЯ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ В С.КРАСИЛІВКА

25 жовтня 2021 року в с.Красилівка Овруцького благочиння керуючий єпархією митрополит Віссаріон поклав освячений камінь, звершив чин “на основаніє ” будівництва нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

Архієрею співслужили: прот.Петро Савчук, благочинний цього округу; прот.Володимир Германюк, настоятель церкви на честь Почаївської ікони Божої Матері с. Бондари, прот.Петро Онищук, настоятель свято-Миколаївського храму с.Норинськ, прот.Василій Гутківський, настоятель свято-Богоявленського храму с. Велідники, який отримав благословення на  організацію і будівництво в цьому селі Храму.

Владика у своєму слові сказав про велике спасительне значення храмової молитви, особливо Літургії, побажав у доброму ділі Божої допомоги, покрова Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Овруцької єпархії