ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА ВІССАРІОНА

ДОРОГІ СВЯШЕННИКИ, БРАТИ ТА СЕСТРИ!

На жаль продовжуються окупаційні дії Росії в Україні, в яких є багато людських жертв, руйнується інфраструктура нашої країни. В с.Вязівка Народицького благочиння від ракетного обстрілу (ударної сили) майже весь зруйнований храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Прошу і надалі молитись за наших воїнів, захисників Вітчизни, допомогати їм і біженцям милосердними ділами.

Надихнемося словами Господа Іісуса Христа: «Блаженні миротворці, тому, що вони назвуться синами Божими».

Постараймося молитвою, добрими ділами, каяттям стяжати у своєму серці мир Божий і сіяти його у своїх домівках, селах, містах.

Прекрасно було б, щоб це робилося в кожній країні, не було нападу однієї країни на інші.

Ще пророк Ісаїя за 700 років до Різдва Христоаого говорив: « Перекуємо мечі на плуги» . Ці слова дуже актуальні і сьогодні.

Миротворчими ініціативами (припинення військових дій в Україні) до президента Росії звернувся Синод Української Православної Церкви на чолі з Блаженійшим Митрополитом Онуфрієм, а також з проханням про позитивний миротворчий діалог президентів України та Росії (див.сайт УПЦ).

З можливими провокаційними діями деяких людей, нагадуємо, що УПЦ адміністративно та фінансово незалежна від Московської патріархії.

У цьому році в Києво-Печерській Лаврі  Пресвятої Богородиці планується проведення Архієрейського Собору.

Призиваю на всіх Боже благословення!

Нехай Бог миру буде зі всіма нами.Амінь.

+ВІССАРІОН,

МИТРОПОЛИТ  ОВРУЦЬКИЙ  І  КОРОСТЕНСЬКИЙ