АРХІЄРЕЙСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З АНТИКОНСТИТУЦІЙНИМИ ДІЯМИ ПРОТИ УПЦ ГОЛІВ ТА ДЕЯКИХ ДЕПУТАТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У зв’язку з антиконституційними діями голів територіальних громад з частиною депутатів по відношенню до священників та прихожан Овруцької єпархії УПЦ керуючий єпархією митрополит Віссаріон звернувся до них з таким зверненням:

Шановні депутати Брусилівської громади

Ми мали можливість читати звернення деяких депутатів до наших священників та православних прихожан УПЦ, в якому міститься і рекомендаційне прохання про перехід у ПЦУ, яку декілька років тому П. Порошенко організував в Україні. Пм’ятайте, цю “церкву” не визнає Патріарх Ієрусалимський Феофіл і інші Предстоятелі Церков, наш православний народ, монахи Почаївської, Київської, Святогірської Лавр, не визнаємо її Христовою Божою і ми.
На жаль, у цьому зверненні містяться наклепи на Христову Церкву, УПЦ, в якій служать і спасаються більше ста архієреїв, більше дванадцяти тисяч священників, мільйони українців та людей інших національностей.
Пам’ятаймо: заздрісні люди робили наклепи на Господа Іісуса Христа, Якого розіп’яли і Який потім воскрес, про що раніше Він пророкував. Злі сили переслідували апостолів, час від часу їх преємників, послідовників Христових і за це накликали на себе, свої родини усілякі біди…(Лк.21:6)
Пам’ятайте, закулісні нецерковні сили планують по всій землі через і такі розколи нищити Єдину Христову спасительну Церкву. Але Господь Іісус Христос сказав: “Створю Церкву Мою і ворота пекельні не здолають Її”(Мф.16.18). Святі отці говорять: і через розкольницькі у світі організації наближується прихід антихриста (при владі буде не більше 3,5років), який потім зі своїми слугами буде кинутий Господом Іісусом Христом, при Його славному Другому пришесті, в пекло на віки вічні.
Земне життя дуже коротке і кожному з нас потрібно буде дати відповідь не тільки за діла, але і слова, і навіть думки. Св.Церква вистояла проти гонінь язичників у перші століття християнства, вистояла і в гоніннях від уніатів в Речі Посполитій, в СРСР-від комуністів, віримо вистоїть з Божою допомогою і зараз. Треба тільки зберегти нам Їй вірність і не проміняти небесне на тимчасове земне. Вибір за Вами: бути в Христовій Церкві, або зрадити Їй і піти у пцу.
Інформація: УПЦ адміністративно та фінансово незалежна від Московської патріархії, про що говориться у Патріаршому Алексія ІІ зверненні від 29 грудня 1993 р. № 1338 до міністра юстиції України Онопенко В.В. Декілька цитат із цього звернення: “Украинская православная Церковь с октября 1990 года канонически является независимой и полностью самостоятельной в своем управлении. Какой-либо административно-финансовой подотчетности Московской Патриархии не существует…В связи с этим мы заявляем, что Московская Патриархия не имеет никаких претензий на какое бы то ни было движимое или недвижимое церковное имущество Украинской Православной Церкви.”

НА ЖАЛЬ ЗАКУЛІСНІ ОСОБИ ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ НАПИСАЛИ ПО СВОЄМУ (ДИВ. ТЕКСТ ФЕЙК) ТА ЗА ПІДПИСОМ ВЛАДИКИ РОЗПОВСЮДИЛИ ПО ДЕЯКИМ ГРОМАДАМ.

Прес-служба Овруцької єпархії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *