Збори громади

25 січня 2019 р. смт.Першотравневе Овруцького р-ну Житомирської області відбулося зібрання релігійної громади свято- Пантелеймонівської церкви. У зв’язку  з тим, що голова територіальної громади Хрус В.М. під тиском       ” зверху” вирішив провести зібрання релігійної православної громади біля будинку культури, і з ініціативи нецерковних людей ( по селу зібрали частину підписів) вирішили так направити  громаду в так звану церкву ПЦУ, з планом і рейдерського захоплення храму.                                                          У цей день  терміново приїхав керуючий Овруцькою єпархією митрополит Віссаріон. Після молитви у храмі, всі хресним ходом на чолі з владикою підійшли до будинку культури і після його промови про суть святої Церкви, єпископського (апостольського) служіння, а також було наголошено , що влада немає права втручатися у церковні справи( про це говориться і в Конституції України), велика кількість людей( див.фото) вирішила бути і на далі в канонічній церкви УПЦ, яку очолює Блаженнійший  Митрополит Онуфрій. Владика також три рази  наголосив: хто православний –  перехрестіться. Чоловік п’ятнадцять хреститися не хотіли. І ці люди старалися робити ” погоду” на цьому зібранні. Ось таких ”православних” підвезли на це зібрання . Православна громада зі священником Тимофієм вирішили оберігати Храм від рейдерського захоплення.                                                                                                                                  Після подячної молитви у храмі з благословення владики Віссаріона всі розійшлися по своїх домівках.

btr

Всі ці люди підняттям руки свідчать  і надалі бути в канонічній УПЦ.

Ці люди не хотіли перехреститись .