РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Всім священникам Овруцької єпархії благословляеться в один із днів (бажано до Пасхи), призвавши всіх прихожан до каяття, сугубої молитви, відслужити молебен в Храмі, або біля православних пам’ятників, взявши Хрест і дві хоругви.

Перед початком молебна благословляеться зачитати повчальне слово керуючого Овруцькою єпархією

                                        Чи буде горіти земля?

                   «Сучасний світ існує тільки дякуючи справжнім християнам.»
                            Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій

Людина  створена Богом прекрасною і має великий дар – свободу. Цей дар вона може використати по різному: стати ангелоподібною і піти до раю, або бісоподібною і мати пекельні страждання. Як людина заповнює свій внутрішній світ (які в неї думки, плани), так у більшості вона себе проявляє і в діяльності.

Благочестиві батьки стараються своїм прикладом та Христовими заповідями навчати своїх дітей, щоб вони були щасливими, здоровими, спасенними. А якщо людина не слухає добрих порад, впускає у свій дім душі гріховні думки і веде аморальний спосіб життя, тоді вона наповнює душу отрутою, стражданнями; і через гріхи з’єднується, як кажуть святі отці, з демонами мучителями; а через боротьбу з гріховними навіть думками, істинне каяття, прощення провин ближньому, милосердя, любов’ю з’єднується благодатно зі зцілюючим нас Господом Богом.
Погляньмо, як живемо ми, як виховується молодь? А скільки розлучень, дітей-сиріт! Серед людей поширилась жорстокість, егоїзм, заздрість,  лицемірство, обман. Дехто уподібнюеться нерозумному немилосердному багатію, про якого Христос сказав: «безумне, в сію нощь душу твою истяжут от тебе: а яже уготовал еси, кому будет? (Лк. 12,20).   Скільки розпусти, різного чаклування, наркоманії, пияцтва! Принижуються сімейні цінності, вбиваються ненароджені діти, схвалюються різні блудні стосунки, дикі танці, вульгарні пісні під бісівську музику, жахливі фільми, від перегляду яких у людини порушується психіка, а дитяча свідомість заповнюється агресією. Цим зараз здебільшого сповнене телебачення. Батькам задається питання: ви хочете, щоб ваші діти це бачили, так жили, грішили, себе спустошували і діти у них народжувалися хворі? Відповідь: ні. То хто ж  за цим стоїть, який “патріот”? Дійсно, як говорять старші люди, треба бити у всі дзвони, як на пожежу.  .

По деяких містах в Європі пройшли гей-паради. Там уже реєструють одностатеві шлюби. І Європа хоче, щоб і в Україні Парламент узаконив содомію. Це смертний гріх, виклик Богу, Його плану про народження людей. За такі гріхи небесним вогнем були спалені біблійні міста Содом і Гоморра, Промислом Божим був врятований тілький праведний Лот з дочками.  Зараз на тих місцях Мертве море. А не допустить потім Бог за людські гріхи, якщо не будемо каятись,  глобальну спеку, від якої земля буде горіти; або падіння вогняних метеоритів, війни? Без сумніву, природні катаклізми в тому чи іншому місці Землі мають зв’язок з духовним станом його населення. Про це  свідчить слово Боже, історія.

Спасіння праведного Лота з дочками

Місто Ниневія за беззаконня, чаклунство мало бути знищено. Пророк Іона про такий суд Божий людей повідомив і призвав їх до сугубого каяття. Цар з народом прислухались до слів пророка. Покаянна молитва з постом продовжувались три дні. Господь почув покаянні молитви ниневитян і помилував місто і народ.

Святий апостол Павло пише своєму учню Тимофію: “Будет время, когда здравого учения принимать не будут, но по своим прихотям будут избирать себе учителей, которые льстили бы слуху; и от истины отвратят слух и обратятся к басням. Но ты будь бдителен во всём, переноси скорби, совершай дело благовестника, исполняй служение твое” (2-е пос. до Тимофія). А чи не відносяться до нашого часу ці пророчі слова? Сьогодні деякі спокушаються на ієговістське, сектантське вчення, розкольницькі різні хитросплетіння, незважаючи на те, що їх Вселенська Православна Церква (Ієрусалимська, Константинопольська, Руська, Болгарська, …) не визнає.

Ми були приємно здивовані тим, що в Китаї, малохристиянській країні, влада минулого року заборонила пропоганду аморальності на телебаченні. Це дійсно прояв патріотизму! Також у Китаї заборонили до показу сцени марновірства (забобонів) і окультизму, чаклунства… Крім того, чиновники визнали  недопустимим транслювати сцени  насилля. Нові правила розповсюджуються також  на серіали, трансляція яких ведеться в мережі Інтернет.

Якщо ми не хочемо жити по-християнськи, то ми і не християни. І тоді Господь Іісус Христос не прийме нас у Своє вічне радісне Небесне Царство. Будемо з дітьми ходити до Храму Божого на молитву, умилостивим Бога покаянням і виправленням свого гріховного життя, щоб не було стихійних лих і земля не згоріла. Покаємося, помолимося за себе, жителів нашого міста, за мир в Україні і мир між країнами. Будемо старатися пізнавати Істину (Божественне вчення), щоб бути мудрими і щасливими, як говорить великий французький вчений, фізик, математик, філософ Блез Паскаль.

Mитрополит Віссаріон,   керуючий Овруцько-Коростенською єпархією

 

(зразок оголошення)

Шановні брати та сестри!

З благословення митрополита Овруцького і

Коростенського Віссаріона, у м. Коростень, біля ____________________________,  о ___ годині

буде звершений молебен за жителів міста, за мир в Україні та мир між країнами.

Запрошуємо долучитися до цієї молитовно-патріотичної акції всіх коростенців.

Людина, яка впізнала Істину (знає Божественне вчення), – мудра і буде щаслива (Блез Паскаль (XVII ст.), фізик, математик, філософ).

Хочемо, щоб всі люди були мудрі та щасливі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *