ЮВІЛЕЙ ХРАМУ В С.МОЖАРИ

5.11.2021р. – 77-річчя Онуфрія, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України. У цей день митрополит Овруцький Віссаріон очолив богослужіння в свято- Різдва Богородичному храмі с. Можари Овруцького благочиння з подячною молитвою у зв’язку з 30-річчям освячення цього храму. Також була піднесена молитва за Предстоятеля нашої Церкви. Архієрею співслужили: прот. Петро Савчук, благочинний Овруцько округу, прот. Борис, благочинний Рокитнянського благочиння (Сарненська єпархія), прот. Василій Левківський , настоятель ювілейного храму, прот. Олексій Воят, настоятель свято-Троїцького храму с. Словечне.

Після повчального слова владика всіх привітав зі святом, побажав зцілення від хвороб, здоров’я, твердого стояння у спасительній Христовій вірі, берегти з дітьми на славу Божу святий Храм.
   В кінці, після Хресного ходу, були проспівані уставні многоліття.

Прес-служба Овруцької єпархії