Духовний маяк Овручинни

З давніх давен у нашій Країні доброю справою вважалося будівництво святих Божих храмів – духовних маяків православних християн.

Одним із таких святинь є нещодавно збудований храм на честь Казанської ікони Божої Матері в селі Білокам’янка Овруцького району.

28 травня 2016 року Високопреосвященнійший митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон з архіпастирським візитом прибув до с. Білокам’янка, де звершив чин освячення храму за участю священиків . Після освячення Храму відбулася Божественна літургія, на якій владика Віссаріон виголосив проповідь про важливість храму в житті кожної людини та про божественну благодать, яка подається Господом Богом всім тим, хто відвідує дім Божий, смиренно та з любов’ю молиться. Завершилися урочистості нагородженням благодійників церковними грамотами.

1 (1)

Прес-служба Овруцької єпархії