Архіви блогу

Духовний маяк Овручинни

З давніх давен у нашій Країні доброю справою вважалося будівництво святих Божих храмів – духовних маяків православних християн.

Одним із таких святинь є нещодавно збудований храм на честь Казанської ікони Божої Матері в селі Білокам’янка Овруцького району.

28 травня 2016 року Високопреосвященнійший митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон з архіпастирським візитом прибув до с. Білокам’янка, де звершив чин освячення храму за участю священиків . Після освячення Храму відбулася Божественна літургія, на якій владика Віссаріон виголосив проповідь про важливість храму в житті кожної людини та про божественну благодать, яка подається Господом Богом всім тим, хто відвідує дім Божий, смиренно та з любов’ю молиться. Завершилися урочистості нагородженням благодійників церковними грамотами.

День пам’яті святого преподобномученика Макарія Овруцького

По Божій милості 26 травня 2016 року в м. Овручі в день пам’яті преподобномученика Макарія архімандрита Овруцького відбулося богослужіння з Хресною ходою до пам’ятника святому Макарію.

Божественну літургію очолив керуючий Овруцькою єпархією митрополит Віссаріон. На літургії, на малому вході, Архієрей нагородив священицькими нагородами кліриків єпархії за служіння Богу, Його церкві . За богослужінням співали два хори: молодіжний та архієрейський.

Зображення

15.11.2015р. в с.Миколаївка Ємільчинського р-ну за благословенням митрополита Виссаріона відбулося відкриття та освячення новозбудованого Храма на честь Покрови Божої Матері.

Зображення

14.11.2015р. в с.Шатрище Коростенського р-ну за благословенням митрополита Виссаріона  відбулося відкриття та освячення новозбудованого Храма на честь святого Архістратига Божого Михаїла.

Будівництво Храма відбувалось з допомогою та контролем священика Анатолія Каплюк, благочинного Коростенського (північного) округу.

Меценатам були вручені благословенні Грамоти.

Зображення

09.11.2015р. в свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі пройшли урочистості з нагоди 400-ліття Київських духовних шкіл.

Божественну Літургію очолив Предстоятель УПЦ  Блаженніший Митрополит Онуфрій.

На  ювілей запрошений був і керуючий Овруцькою єпархією  м. Віссаріон.

Детальну інформацію див. на сайті КДА. http://kdais.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3436%3A-400-&catid=1%3Anews-mail&lang=ru

Пресс-Служба Овруцької епархії.

Зображення

Богослужіння на честь святого образу Божої Матері “Всіх скорботних радість” м. Овруч

6 листопада 2015 в свято-Василівському храмі м.Овруч відбулося урочисте богослужіння на честь святого образу Божої Матері “Всіх скорботних радість” .

Біля памятнина святому  рівноапостольному князю Володимиру Великому студентська молодь, сестри  монастиря, а також прихожани зустріли митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона .Настоятельниця мон. Євфалія біля древнього храму звернулася до владики з вітальним словом, вручивши йому хліб та квіти.

Освячення храму в м. Радомишль

Бувший міністр лісового господарства України  Валерій Іванович Самоплавський у м. Радомишль (західна сторона) великим відсотком коштів профінансував  будівництво церкви на честь святої  рівноапостольної цариці Єлени.

Освячення  очолив митрополит Овруцький і Коростенський  Віссаріон 15 жовтня 2015 р. Продовжити читання

Зображення

Праздник Покрова Пресвятой Богородицы в городе Коростень и освящение памятника святому равноапостольному князю Владимиру Великому .

Сразу три радостные и значимые события произошли в Коростене на праздник Покрова Богородицы, 14 октября, когда древний город отмечал свои именины. В этот день там состоялось освящение нового храма, прошел крестный ход к памятнику  Покровы и был открыт памятник равноапостольному князю Владимиру. Продовжити читання

Освячення храму в с. Топільня

10.10.2015р. в с. Топільня Лугинського р-ну  пройшли великі урочистості з нагоди відкриття та освячення Храму на честь Апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Богослужіння очолив керуючий Овруцькою єпархією Високопреосвященніший  митрополит  Віссаріон. Продовжити читання

Богослужіння в с. Недашки

9 жовтня 2015 у день памяті святого апостола Іоанна Богослова Високопреосвященніший Виссаріон Митрополит Овруцький і Коростенський очолив у с. Недашки Малинського благочинія служіння літургії та молебню. Продовжити читання