МОЛЕБІНЬ У М.КОРОСТЕНЬ

14 жовтня  2021 року православні коростенці, після літургії, хресною молитовною ходою пройшли від пам’ятника св. кн. Володимира до пам’ятника Покрови Пресвятої Богородиці, біля якого молебень очолив митрополит Віссаріон.

“…Прославляючи Богородицю словами, піснеспівами – ми повинні, – сказав у своєму слові владика, – молитись смиренно, покаянно, відкидати від своєї душі усілякі гріховні пристрасті, збагачуватись добрими думками, які будуть породжувати і добрі діла, за що ми будемо мати особливий покров Цариці Небесної, Яка захистила у свій час православних у Влахерні, в Почаївській лаврі іноків від нападу татар, турок. Є багато й інших подібних свідчень. Бережімо себе свято у Конічній Христовій Церкві…”
   Після молитви до Богородиці, архієрей всіх привітав з радісним святом, після чого хори проспівали уставні многоліття.
   На молебні молився і міський голова Коростеня В.В. Москаленко, який привітав всіх присутніх зі святом.
Прес-служба Овруцької єпархії