ОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ В С.ВИШЕВИЧІ

21 жовтня 2021 р. у с. Вишевичі Радомишльського благочиння відбулося відкриття та освячення, яке очолив керуючий Овруцькою єпархією митрополит Віссаріон, нового храму на честь Пресвятої Богородиці                (Її Різдва).

Архієрею співслужили: архімандрит Іоанн Грушевський, благочинний цього округу; протоієрей Костянтин Угніч, благочинний Брусилівського округу; чотири священики рядових приходів.

Настоятель храму, священик Сергій Фінагеєв, отримав з рук владики очередну нагороду; активні прихожани, спонсори отримали ордени, п’ять благословенних грамот, одна з яких була вручена і директору місцевої школи.

Після повчального слова на тему апостольського і євангельського зачал , архієрей всіх привітав з радісною історичною подією – освяченням нового красивого храму Овруцької єпархії УПЦ, який всіх буде призивати до миру, молитви, прощення, радості, духовної краси на славу Божу, процвітання України.
   В кінці хор молитовно проспівав уставні многоліття.

Прес-служба Овруцької єпархії