День пам’яті святого преподобномученика Макарія Овруцького

По Божій милості 26 травня 2016 року в м. Овручі в день пам’яті преподобномученика Макарія архімандрита Овруцького відбулося богослужіння з Хресною ходою до пам’ятника святому Макарію.

Божественну літургію очолив керуючий Овруцькою єпархією митрополит Віссаріон. На літургії, на малому вході, Архієрей нагородив священицькими нагородами кліриків єпархії за служіння Богу, Його церкві . За богослужінням співали два хори: молодіжний та архієрейський.

По завершенні літургії відбувся хресний хід від Спасо-Преображенського собору до пам’ятника святого Макарія, біля якого був відслужений молебень за мир і спокій в Україні.

Присутніми на святкових церковних заходах були представники місцевої та районної влади, козаки, чисельне духовенство єпархії ,прихожани, паломники. В кінці сказав проповідь владика Віссаріон, привітів зі святом , побажав усім здоров’я, миру, добра та спасіння душі.

Для історії було зроблене загальне фото .

Прес-служба Овруцької єпархії